-

Last minute Umm Al Quwain

Umm Al Quwain

Užijte si u moře v prázdninovém středisku Umm Al Quwain příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Umm Al Quwainu ve Spojených arabských emirátech turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Umm Al Quwain last minute - informace

Umm Al Quwain je druhým nejmenším ze Spojených arabských emirátů, zabírá asi 1% jejich rozlohy. Je přesným opakem honosného Dubaje nebo Abú Dhabí. Dodnes tu převažuje tradiční způsob obživy, jako je pěstování palem nebo rybolov.

Last minute Umm Al Quwain - fotografie

Název emirátu v překladu znamená matka dvou sil - země a moře, a má souvislost s tím, že obyvatelé této oblasti byli výborní námořníci. Hlavní příjmy emirátu jsou dodones z rybolovu. Mořskými plody zásobuje i ostatní emiráty. Místní dlouhé liduprázdné pláže nabízejí klid a soukromí pro vychutnání arabské krajiny bez davů turistů. Největším turistickým lákadlem je obrovský vodní park Dreamland.

Kam jinam ve Spojených arabských emirátech na last minute dovolenou?

Umm Al Quwain není jediným místem, kde se dá ve Spojených arabských emirátech prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Spojených arabských emirátů a ušetřit i na následující místa: Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras Al Khaimah, Sharjah.

Další sekce katalogu Umm Al Quwain

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Umm Al Quwainu je publikována v sekci dovolená Umm Al Quwain. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Umm Al Quwainu jsou k nalezení v sekci Umm Al Quwain first minute.