-

Last minute Bizerta

Bizerta last minute - informace

Féničané založili na severním pobřeží Tunisu přístav. Po vpádu Arabů byl přejmenován na Benzert. Dnes ho známe pod jménem Bizerta. Pobřeží je lemováno spoustou malých kavárniček a restaurací. Původně rybářská osada dnes nabízí hlavně potápěčské vyžití. Bizerta byla známa svým mořským dnem bohatým na lastury a ústřice. Najdete zde oceánografické muzeum, které je umístěno v malé pevnosti Fort El Hani. Bizerta leží jak v blízkosti hlavního města Tuniska, tak i zhruba 20km od jezera Ichkeul s přilehlým národním parkem. Na bažinatých březích jezera odpočívají hejna tažných ptáků. Můžete zde vidět ale i například supy. V národním parku spatříte poslední divoké vodní bůvoly v Tunisu.

Kam jinam v Tunisku na last minute dovolenou?

Bizerta není jediným místem, kde se dá v Tunisku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Tuniska a ušetřit i na následující místa: Hammamet, Mahdia, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Bizerta

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Bizertě je publikována v sekci dovolená Bizerta. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Bizerty jsou k nalezení v sekci Bizerta first minute.