-

Last minute Nabeul

Nabeul

Last minute Nabeul - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Nabeul příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Nabeulu v Tunisku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Nabeul last minute - informace

Nabeul je přístavní a také hlavní město poloostrova Cap Bon což pro turistu znamená, že má větší možnosti dostat se do styku s normálním městským životem. Nachází se asi 65 kilometrů od Tunisu. Nabeul byl vždy známý jak svými krásnými plážemi a hotely v zahradách, tak i vynikající úrovní obchodu a řemesel. Asi nejznámější jsou nabeulští hrnčíři, tradice sahá až do římské nadvlády. Od samotného města Hammamet je vzdálen jen asi 15 kilometrů. Postupným rozšiřováním obou oblastí se obě města již téměř stýkají. Nezapomeňte ochutnat místní vína. Zdejší prosluněné vinice produkují ty nejkvalitnější hrozny pro výrobu výtečných tuniských vín. Na vyhlášeném trhu, který se koná každý týden, lze nakoupit krásné koberce, kůži, šperky, pověstný porcelán ba dokonce domácí zvířata nebo velblouda.

Kam jinam v Tunisku na last minute dovolenou?

Nabeul není jediným místem, kde se dá v Tunisku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Tuniska a ušetřit i na následující místa: Hammamet, Mahdia, Monastir, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Nabeul

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Nabeulu je publikována v sekci dovolená Nabeul. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Nabeulu jsou k nalezení v sekci Nabeul first minute.