-

Last minute ostrov Djerba

Ostrov Djerba last minute - informace

Djerba je největší ostrov severní Afriky a leží na jižním pobřeží Tuniska. Díky obchodnímu nadání, pohostinnosti a otevřenosti místních obyvatel se tady turisté cítí velmi dobře. Pri svých cestách to poznal i Odysseus. Djerba je označována jako plochý, zelený ostrov. Rostou zde miliony datlových palem. Láká turisty širokými plážemi, modrým mořem, mírným podnebím a sluníčkem. Přímo na ostrově je mezinárodní letiště Mellite. Z pevniny se sem dostanete trajektem nebo po hrázi. Hlavní město je Houmt Souk, má asi 25 tisíc obyvatel. Naleznete zde přístav, obchody, restaurace. Dvakrát do týdne se zde konají trhy, kde můžete koupit typické vlněné deky. Je tu i řada památek, které stojí za návštěvu.

Kam jinam v Tunisku na last minute dovolenou?

Ostrov Djerba není jediným místem, kde se dá v Tunisku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Tuniska a ušetřit i na následující místa: Bizerta, Hammamet, Mahdia, Monastir, Nabeul, Port El Kantaoui, Sousse.

Další sekce katalogu ostrov Djerba

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Djerbě je publikována v sekci dovolená ostrov Djerba. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky na Djerbu jsou k nalezení v sekci ostrov Djerba first minute.