-

Dovolená Umm Al Quwain

Umm Al Quwain

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Umm Al Quwain a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Umm Al Quwainu ve Spojených arabských emirátech mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Umm Al Quwain - informace

Sbalte své děti, svého partnera, nebo se vydejte jen tak sami a užijte si dovolenou v nádherném emirátu Umm Al Quwain. Zde se určitě nikdy nudit nebudete a přitom i klid tu máte zaručen. Umm Al Quwain nabízí pestrou zábavu pro každého dovolenkáře. Jestli chcete sport, kulturu, historii nebo si jen tak relaxovat, to už je jen na vás. Dopřejte si báječnou dovolenou v báječném Umm Al Quwainu a vraťte se zpátky domů odpočinutí.

Dovolená Umm Al Quwain - fotografie

Vydejte se do Umm Al Quwainu na objevnou cestu, kterou jen tak nezapomenete. Tento emirát je pravým opakem nejbohatšího emirátu Dubaj, je malý a skromný. Nejsou zde žádná naleziště ropy, zato bílé písečné pláže a průzračné moře jsou bez davů turistů a místní lidé zde žijí často ještě tradičním způsobem a většinou se živí lovem ryb nebo pěstováním datlí. Luxusní hotely se zde teprve začínají stavět. Asi nejnavštěvovanější turistickou atrakcí je zde obrovský vodní park Dreamland, který se nachází ve stejnojmenném hlavním městě Umm Al Quwain. Turisté chtiví historie mohou navštívit staré město s místním muzeem.

Kam jinam ve Spojených arabských emirátech na dovolenou?

Umm Al Quwain není jedinou oblastí, kde se dá ve Spojených arabských emirátech prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Spojených arabských emirátů i na následující místa: Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras Al Khaimah, Sharjah.

Další sekce katalogu Umm Al Quwain

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Umm Al Quwainu, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Umm Al Quwain. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Umm Al Quwainu jsou prezentovány v sekci Umm Al Quwain first minute.