-

Dovolená Borj Cedria

Borj Cedria

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Borj Cedria a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Borj Cedrii v Tunisku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Borj Cedria - informace

Letovisko nabízí hezké koupání a je vhodné zvláště pro rodiny s dětmi, které maximálně využijí služeb a animačních programů v hotelu nebo dají přednost organizovaným výletům. Okolí není nijak zasaženo turistickým ruchem a proto se doporučuje pro klidnější rodinnou dovolenou. Do hlavního města Tunis se dostanete pohodlně autobusem, transfer z letiště trvá 2 hod.

Kam jinam v Tunisku na dovolenou?

Borj Cedria není jedinou oblastí, kde se dá v Tunisku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Tuniska i na následující místa: Bizerta, Hammamet, Mahdia, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Borj Cedria

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Borj Cedrii, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Borj Cedria. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Borj Cedrie jsou prezentovány v sekci Borj Cedria first minute.