-

Last minute Jižní Dalmácie

Město Korčula

Last minute město Korčula - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku město Korčula příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Jižní Dalmácie v Chorvatsku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Orebić

Last minute Orebić - ilustrační foto
Pokud plánujete dovolenou v Jižní Dalmácii v Chorvatsku a chcete při jejím nákupu ušetřit, zkuste se vypravit do letoviska Orebić v době hlavní turistické sezóny, kde je zde možné pořídit pobyty s leteckou dopravou za atraktivní last minute ceny v porovnání s cenami katalogovými

Jižní Dalmácie last minute - informace

Tato nejjižnější a nejmenší oblast Chorvatska patří mezi turisticky nejatraktivnější v Evropě. Je to hlavně díky středomořskému klimatu s vysokým počtem slunečních dní v roce, čistému moři a nádherným plážím. Věšinou jsou štěrkové, najdete zde však i skalnaté a pískové. Neopakovatelý je také historický a kulturní kolorit a hotely s kvalitními službami. Rozhodně nezapomeňte navštívit Dubrovník, zapsaný do seznamu UNESCO. Hradby starého města, jejichž celková délka je téměř dva kilometry, patří mezi nejlepší obranné komplexy v Evropě. Mezi nejnavštěvovanější ostrůvky patří Korčula, který dostal název po hrdince řecké mytologie Kerkyry a nabízí bohaté historické bohatství. Pokud patříte mezi vyznavače aktivní dovolené, oceníte širokou nabídku vodních sportů a kvalitu místních potápěčských škol. Dobré podmínky jsou tu i pro windsufing.

Kam jinam v Chorvatsku na last minute dovolenou?

Jižní Dalmácie není jediným místem, kde se dá v Chorvatsku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Chorvatska a ušetřit i na následující místa: Severní Dalmácie, Střední Dalmácie.

Další sekce katalogu Jižní Dalmácie

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Jižní Dalmácii je publikována v sekci dovolená Jižní Dalmácie. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Jižní Dalmácie jsou k nalezení v sekci Jižní Dalmácie first minute.