-

Last minute Střední Dalmácie

Baška Voda

Last minute Baška Voda - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Baška Voda příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Střední Dalmácie v Chorvatsku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Drvenik

Last minute Drvenik - ilustrační foto
Pokud plánujete dovolenou ve Střední Dalmácii v Chorvatsku a chcete při jejím nákupu ušetřit, zkuste se vypravit do letoviska Drvenik v době hlavní turistické sezóny, kde je zde možné pořídit pobyty s leteckou dopravou za atraktivní last minute ceny v porovnání s cenami katalogovými

Střední Dalmácie last minute - informace

Je bezesporu nejoblíbenější oblastí chorvatského pobřeží. Nabízí množství krásných zážitků, zajímavostí, ale také velikou srdečnost a pohostinnost místních obyvatel. Střední Dalmácie má nejvíce hodin slunečního svitu, jsou zde nejkrásnější ostrovy, romantické pláže, kouzelná letoviska s historickými centry (památková rezervace UNESCO - Split), uvidíte stromy obalené mandarinkami a citrony. Městečka ležící na úpatí pohoří Biokovo a přitom hned na pobřeží, což dodává místům velmi půvabný ráz.

Kam jinam v Chorvatsku na last minute dovolenou?

Střední Dalmácie není jediným místem, kde se dá v Chorvatsku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Chorvatska a ušetřit i na následující místa: Jižní Dalmácie.

Další sekce katalogu Střední Dalmácie

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené ve Střední Dalmácii je publikována v sekci dovolená Střední Dalmácie. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Střední Dalmácie jsou k nalezení v sekci Střední Dalmácie first minute.