-

Last minute Jižní pobřeží (Santo Domingo)

Jižní pobřeží (Santo Domingo) last minute - informace

Boca Chica je příjemné letovisko rozkládající se asi půl hodiny cesty od hlavního města Santo Domingo. Díky této poloze sem často přijíždějí relaxovat i místní obyvatelé, v jejichž společnosti si tak můžete užít pravý karibský život.

Last minute Jižní pobřeží (Santo Domingo) - fotografie

Patří mezi nejstarší a nejluxusnější středisko země a známé je zejména díky nádherné bílé písečné pláži umístěné u malé zátoky, která je chráněná předsunutým útesem. Takto vytvořený mělký „přírodní bazén“ s křišťálově čistou vodou nabízí výborné podmínky pro koupání především pro děti. Mezi velké výhody Boca Chica patří také blízkost mezinárodního letiště a klidné prostředí. Pokud si hodláte užít noční život nebo sportovní aktivity, nebudete zklamaní ani v tomto ohledu.

Kam jinam v Dominikánské republice na last minute dovolenou?

Jižní pobřeží (Santo Domingo) není jediným místem, kde se dá v Dominikánské republice prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Dominikánské republiky a ušetřit i na následující místa: Východní pobřeží (Punta Cana).

Další sekce katalogu Jižní pobřeží (Santo Domingo)

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na jižním pobřeží je publikována v sekci dovolená Jižní pobřeží (Santo Domingo).