-

Last minute dovolená Dominikánská republika

Východní pobřeží (Punta Cana)

Pokud plánujete last minute dovolenou na východním pobřeží v Dominikánské republice, za příznivé ceny si tady budete si moci užívat slunce, moře, koupání, opalování se na pláži, procházek podél pobřeží a dalších příjemných aktivit po každý den vaší zasloužené dovolené

Dominikánská republika last minute - informace

Prvních 48.000 čtverečných kilometrů Nového světa nese jméno Dominikánská republika. Kus země všestranného přírodního profilu umístěné v samém srdci Karibiku. Země pro vyvolené, která na sebe soustředila pozornost samotného slunce, jehož intenzivní přítomnost prodchnula ostrov nekonečnými odstíny barev i samotného života. Jeho obyvatele, krásnou lidskou směs pocházející z feudálních dobyvatelů, pirátů, otroků a původních domorodých obyvatel, představují lidé vyjádřující ve všem svém konání svůj pestrý původ.

Last minute dovolená Dominikánská republika - fotografie

Tato skutečnost se také přímo odráží ve zdejší neobyčejně pestré gastronomii, v hudbě, která vyplňuje každodenní život obyvatel ostrova a v pestrosti zvyků, víry a ve výrazu jejich lidové kultury. Protože ostrov je sám domovem všech ras, Dominikánci jsou velmi pohostinní, přátelští a otevření vůči návštěvníkům z celého světa. Celý ostrov jakoby si byl vědom svého statutu prvního domu Nového světa. Poctivě vykonává každodenní funkce prvotřídního hotelu: je vždy připraven přivítat nové návštěvníky a zprostředkovat jim setkání s úžasnou směsicí nekonečné historie, tradic a kosmopolitního života. Směsicí, která charakterizuje zemi věčného léta s překypující zelení všech odstínů, sluncem, barvami, vůněmi a sváteční náladou svého lidu.

Ačkoli země disponuje překrásnými hotelovými zařízeními a její pláže patří mezi nejlepší na celém světě. Dominikánská republika představuje víc než pouhé rekreační místo. Její neobvyklá pestrost ekosystémů z ní činí místo, které samo o sobě skrývá překrásnou pestrost celého kontinentu. Život této země vypovídá o dvou historiích světa. Včerejší historii, vyjádřenou jejími dlážděnými ulicemi, a tu dnešní, utvářenou otisky nohou nespočetných návštěvníků zanechaných v bílém písku jejích pláží. Návštěvníků, kteří přicházejí a odcházejí. Včerejšek historií ztělesněný v koloniálních památkách a budovách, dnešek ztělesněný v úchvatných obytných a komerčních mrakodrapech, jejichž architektura soutěží se špičkou urbanismu největších metropolí.

Last minute dovolená Dominikánská republika - fotografie

Sám Kryštof Kolumbus nevěřil, že může existovat tak úchvatné místo, dokud je nespatřil na vlastní oči. Když veliký objevitel poprvé uviděl tento ostrov, zvolal Nejkrásnější země, kterou kdy lidské oko spatřilo. Dopřejte si tento prožitek i Vy. Nechť i Vaše oči spočinou na zemi, jejíž krásu údajně žádna slova nevyjádři. Seznamte se s ostrovem, který byl stvořen k tomu, aby byl neustále a znovu objevován. Různorodost jeho přírodního, historického a lidského bohatství je tak nezměrná, že každá další návštěva znovu vyvolá nekonečně úchvatný prožitek všech vašich smyslů.

Další sekce katalogu Dominikánská republika

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Dominikánské republice je publikována v sekci dovolená Dominikánská republika. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Dominikánské republiky jsou k nalezení v sekci Dominikánská republika first minute.