-

Last minute dovolená Evropa

Albánie

Pokud plánujete last minute dovolenou v Albánii v Evropě, za příznivé ceny si tady budete si moci užívat slunce, moře, koupání, opalování se na pláži, procházek podél pobřeží a dalších příjemných aktivit po každý den vaší zasloužené dovolené

Evropa last minute - informace

Evropa je druhý nejmenší kontinent, jehož hranici tvoří Atlantický oceán na západě, Arktický oceán na severu, Ural na východě, Kaspické moře, Kavkaz a Černé moře na jihovýchodě a Středozemní moře na jihu. V počtu obyvatel je to druhý největší kontinent po Asii. Evropa má dlouhou historii, velký kulturní a ekonomický úspěch, její historie sahá až do doby bronzové.

Last minute dovolená Evropa - fotografie

Původ západní kultury je obecně přičítán starověkým Řekům a Římská říše zahrnovala téměř celý kontinent po mnoho století. Evropa má pestrý reliéf. Průměrná nadmořská výška činí 300 metrů a to je nejméně ze všech světadílů. Většinu území zaujímají nížiny (60 %). Evropa patří k hospodářsky nejvyspělejším oblastem planety. Průmyslová odvětví mají dlouhou tradici, zemědělství je intenzivní.

Další sekce katalogu Evropa

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Evropě je publikována v sekci dovolená Evropa. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Evropy jsou k nalezení v sekci Evropa first minute.