-

Last minute Kampánie

Sampieri

Last minute Sampieri - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Sampieri příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Kampánie v Itálii nebo na Maltě turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Kampánie last minute - informace

Kampánie je region v jižní části Itálie. Leží na západním a jihozápadním pobřeží Tyrhénského moře (část Středozemního moře) a hraničí s italskými regiony Lazio, Molise, Apulie a Basilicata. Samotný region Kampánie se dělí na provincie Avellino, Benevento, Caserta, Neapol a Salerno. Hlavním městem Kampánie je Neapol.

Last minute Kampánie - fotografie

Kampánie má národní park Cilento a Vallo di Diano s významnými starověkými místy jako Velia, Paestum a Certosa di Padula. Proto byl národní park zapsán roku 1998 do seznamu světového dědictví UNESCO. Významnými městy kampánského regionu jsou Avellino (krásná příroda s jezerem Lago Laceno a archeologické památky), Ascea, Benevent, Paestum nebo Maiori. Turisté hojně navštěvují také antické památky známého města Pompeje a ještě stále činnou sopku Vesuv.

Můžete také podniknout lodní výlet na jeden z ostrovů Capri (se slavnou Modrou jeskyní - Grotta Azzurra), Nisida, Ischia, Procida nebo Vivara a obdivovat proslulé mořské útesy Faraglioni. Známými letovisky na pobřeží jsou Sorrento, Palinuro a Amalfi. Všude najdete průzračnou mořskou vodu, nádherné pláže, které jsou lemované skalami a horami, odkud se vám naskytne nádherný výhled na celé pobřeží.

Kam jinam v Itálii nebo na Maltě na last minute dovolenou?

Kampánie není jediným místem, kde se dá v Itálii nebo na Maltě prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Itálie nebo na Maltu a ušetřit i na následující místa: Kalábrie, Malta, ostrov Ischia, ostrov Sardinie, ostrov Sicílie.

Další sekce katalogu Kampánie

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Kampánii je publikována v sekci dovolená Kampánie. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Kampánie jsou k nalezení v sekci Kampánie first minute.