-

Last minute Panama

Panama last minute - informace

Panama se rozprostírá v jihovýchodní části střední Ameriky, která tvoří pevninský most mezi oběma kontinenty. Na západě uzavírá zemi horský masiv spolu s Chiriqui, což je vyhaslý vulkán s výškou 3475 m. Hlavní město Panama leží v nížině, která pak přechází na západě do pohoří, které se táhne podél pobřeží Pacifiku a dosahuje výšky 400 až 700 m nad mořem. V karibské oblasti má celé území nižší nadmořskou výšku a to především ve východní oblasti Darien. Panama není příliš známé místo pro last minute dovolenou. Turisté, kteří sem přijíždějí se určitě neopomenou podívat na úchvatnou stavbu - Panamský průplav.

Last minute Panama - fotografie

Podnebí na Panamě je horké a vlhké. Na východě, kde je více vlhkaí, jsou karibské oblasti porostlé stále zelenými deštnými pralesy, které pozvolna přecházejí spolu s rostoucí nadmořskou výškou v horské a mlžné lesy. Tyto tropické lesy poskytují tolik potřebné prostředí pro život zvířat. V lesích můžete spatřit opice, divoké kočky a mnoho druhů exotických ptáků jako jsou papouškové, kolibříci nebo Quetzal (barevní ptáci). Na opačné straně orientované směrem k Tichému oceánu nejsou lesy tak husté a můžeme zde najít i rozsáhlé savany.

Další sekce katalogu Panama

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Panamě je publikována v sekci dovolená Panama. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Panamy jsou k nalezení v sekci Panama first minute.