-

Last minute dovolená Jižní Amerika

Ekvádor

Pokud plánujete last minute dovolenou v Ekvádoru v Jižní Americe, za příznivé ceny si tady budete si moci užívat slunce, moře, koupání, opalování se na pláži, procházek podél pobřeží a dalších příjemných aktivit po každý den vaší zasloužené dovolené

Panama

V případě, že je pro vás dovolená synonymem odpočinku a jednoznačnou prioritou jsou klid a pohoda, a navíc ještě chcete ušetřit nemalé částky při jejím pořízení, zvažte možnost cestovat letadlem do Panamy v Jižní Americe na last minute zájezd nebo pobyt

Jižní Amerika last minute - informace

Jižní Amerika je rozlohou čtvrtý největší kontinent. Nacházejí se zde velká horská pásma a husté lesy, ale i rozsáhlé roviny a pouště. Na západním pobřeží se táhnou Andy se zasněženými štíty. Toto pohoří patří mezi nejmladší na světě. Mnohé řeky, které se vlévají do Amazonky, pramení v Andách. Povodí Amazonky ležící v oblasti rovníku má horké a vlhké podnebí a největší tropické deštné pralesy na světě. Roviny zvané pampy na jihovýchodě poskytují výborné podmínky pro zemědělství. Kryštof Kolumbus byl prvním Evropanem, který roku 1498 spatřil pobřeží Jižní Ameriky. Až do 19. stol. ovládali kontinent Španělé a Portugalci.

Last minute dovolená Jižní Amerika - fotografie

Nejvěšími státy jsou Brazílie a Argentina. Nejnavštěvovanější zemí je Brazílie pro své přírodní i historické bohatství, ale i zábavu v metropolích Rio de Janeiro nebo Sao Paulo. Stále populárnější jsou v poslední době Bolívie, Peru nebo Argentina a to především pro divokou panenskou přírodu a kulturu původních obyvatel.

Další sekce katalogu Jižní Amerika

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Jižní Americe je publikována v sekci dovolená Jižní Amerika. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Jižní Ameriky jsou k nalezení v sekci Jižní Amerika first minute.