-

Last minute Abu Dhabi

Abu Dhabi

Užijte si u moře v prázdninovém středisku Abu Dhabi příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Abu Dhabi last minute - informace

Abu Dhabi leží na jihozápadním pobřeží Perského zálivu. Je největším a nejbohatším ze všech Spojených arabských emirátů a zároveň jejich hlavním městem, díky ropě, která zde byla objevena v roce 1958. Od té doby prošlo fenomenální proměnou – vyrostlo zde mnoho moderních budov, mešit, muzeí, empírových paláců, parků s fontánami a písečných pláží. Pro množství mrakodrapů a pravoúhlých ulic bývá přezdíváno Los Angeles arabského světa. Nejznámější ulicí je 8 kilometrů dlouhá pobřežní Cornische. Je zajímavá bohatou zelení a budovami rozdílných stylů a dekorací. Na této ulici najdete i nejvyšší budovu – 156 metrů vysoký hotel Hilton, z kterého je nádherný výhled na město. Zachovala se i část starého města s památkami jako je palác Al-Husn, čtvrť Batin nebo Zlatý trh s atmosférou tradičního arabského bazaru.

Kam jinam ve Spojených arabských emirátech na last minute dovolenou?

Abu Dhabi není jediným místem, kde se dá ve Spojených arabských emirátech prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Spojených arabských emirátů a ušetřit i na následující místa: Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras Al Khaimah, Sharjah, Umm Al Quwain.

Další sekce katalogu Abu Dhabi

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Abu Dhabi je publikována v sekci dovolená Abu Dhabi.