-

Last minute Fujairah

Fujairah

Užijte si u moře v prázdninovém středisku Fujairah příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Fujairahu ve Spojených arabských emirátech turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Fujairah last minute - informace

Fujairah leží ve východní části Spojených arabských emirátů a jeho pobřeží omývané Indickým oceánem je označováno za perlu celého emirátu. Nabízí nekonečné písečné pláže, průzračné moře, skaliska, útesy a především velmi bohatý podmořský svět. Nejkrásnější pohled vám poskytne pobřeží Khor Fakkanu s mnohými potápěčskými lokalitami.

Last minute Fujairah - fotografie

Zajímavostí emirátu Fujairah je též to, že jako jediný ze sedmi Spojených arabských emirátů nedisponuje ropným nerostným bohatstvím. Všechny jeho příjmy zajišťuje hlavně turistický ruch. Hlavní město emirátu nabízí svým návštěvníkům historické nálezy, pevnosti a mnoho archeologických vykopávek. Nenechte si ujít ani návštěvu vesničky Bithnah, která ukrývá archeologická naleziště, nebo vesničky Dibbaand Fujairah, kde stojí stará tvrz Necropolis.

Kam jinam ve Spojených arabských emirátech na last minute dovolenou?

Fujairah není jediným místem, kde se dá ve Spojených arabských emirátech prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Spojených arabských emirátů a ušetřit i na následující místa: Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Ras Al Khaimah, Sharjah, Umm Al Quwain.

Další sekce katalogu Fujairah

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Fujairahu je publikována v sekci dovolená Fujairah. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Fujairahu jsou k nalezení v sekci Fujairah first minute.