-

Dovolená Fujairah

Fujairah

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Fujairah a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Fujairahu ve Spojených arabských emirátech mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Fujairah - informace

Emirát Fujairah se nachází blízko hranic s Ománem. Je výborným výchozím místem pro cestování po celém východním pobřeží. Svým návštěvníkům nabízí příjemné restaurace, obchody, ale i nádherné hory, oázy plné klidu a písečné pláže s výbornými podmínkami pro potápění. Nekonečně bohatý podmořský svět je doslova rájem pro potápěče.

Dovolená Fujairah - fotografie

Kromě barevných tropických rybiček a nádherných korálů tu můžete spatřit i želvy nebo vzácné druhy žraloků. Fujairah si stále zachovává historický ráz a místní obyvatelé jsou pyšní na tradice a kulturní dědictví. Najdete zde mnoho pevností nebo archeologických nalezišť. Pro dříve rybářskou oblast je dnes hlavním zdrojem příjmů cestovní ruch.

Kam jinam ve Spojených arabských emirátech na dovolenou?

Fujairah není jedinou oblastí, kde se dá ve Spojených arabských emirátech prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Spojených arabských emirátů i na následující místa: Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Ras Al Khaimah, Sharjah, Umm Al Quwain.

Další sekce katalogu Fujairah

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Fujairahu, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Fujairah. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Fujairahu jsou prezentovány v sekci Fujairah first minute.