-

Last minute Ras Al Khaimah

Ras Al Khaimah

Užijte si u moře v prázdninovém středisku Ras Al Khaimah příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Ras Al Khaimah ve Spojených arabských emirátech turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Ras Al Khaimah last minute - informace

Ras Al Khaimah je nejsevernější ze sedmi Spojených arabských emirátů, sousedí s Ománem. Díky své strategické poloze u Harmuzského průplavu má mnohem bohatší historii než ostatní emiráty. Vyznačuje se nádhernými přírodními útvary a scenériemi.

Last minute Ras Al Khaimah - fotografie

Pohoří Hajar přechází do dun červeného písku a dále do tyrkysového moře, úchvatná je poušť s bílým pískem, romantické dlouhé písečné pláže nebo zelená úrodná údolí, která zásobují ovocem a zeleninou i okolní emiráty. Důležitým zdrojem příjmů je i rybolov. V hlavním městě je turisticky nejpřitažlivější stará pevnost, která dnes slouží jako muzeum. Na území emirátu se zachovalo 75 starých strážných věží z hliněných cihel a kamenů.

Kam jinam ve Spojených arabských emirátech na last minute dovolenou?

Ras Al Khaimah není jediným místem, kde se dá ve Spojených arabských emirátech prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Spojených arabských emirátů a ušetřit i na následující místa: Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Fujairah, Sharjah, Umm Al Quwain.

Další sekce katalogu Ras Al Khaimah

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Ras Al Khaimahu je publikována v sekci dovolená Ras Al Khaimah. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Ras Al Khaimah jsou k nalezení v sekci Ras Al Khaimah first minute.