-

Dovolená Ras Al Khaimah

Ras Al Khaimah

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Ras Al Khaimah a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Ras Al Khaimahu ve Spojených arabských emirátech mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Ras Al Khaimah - informace

 Dovolená Ras Al Khaimah - fotografie

Oblast Ras Al Khaimah je jedním z emirátů Spojených arabských emirátůa nachází se v Perském zálivu. Na celkové rozloze 1680km2 žije asi 250tisíc obyvatel. Je nejnádhernějším ze všech emirátů, naleznete zde překrásnou přírodu, krásné pláže, křišťálově čisté moře, korálové útesy a úrodná údolí. Výhodná je i jeho poloha, jelikož sousedí s mnoha emiráty, takže můžete vidět opravdu hodně. Jedinou nevýhodou je větší vzdálenost od Dubaje a Abú Dhabí, ale i tak stojí za to tento výlet podstoupit.

Emiráty patří mezi skupinu destinací s nejluxusnějšími hotely a službami na vysoké úrovni. Hlavním městem je Ras Al Khaimah. Dělí se na starou (Ras Al Khaimah) a novou (Nakheel) část. V jeho staré část naleznete výhradně arabskou kulturu s možností pořídit si levně nějaký ten suvenýr. Nová část je spíše moderním centem města s mnoha hotely, obchodními domy, hypermarkety a fastfoody. Historie této oblasti je tisíce let stará a může se jí pyšnit až dodnes.

Dovolená Ras Al Khaimah - fotografie

Nejstaršími archeologickými nálezy jsou zde střechy, různé nádoby, korálky a kamenné nástroje z 6. tisíciletí před.n.l. Dalšími nálezy jsou malé hrobky v horách z přelomu 3.- 4.století. Historii oblasti můžete obdivovat v Národním muzeu. Na své si přijdou hlavně milovníci golfu, jelikož se zde nachází 18-ti jamkové golfové hřiště podél laguny s mořskou vodou v resortu Al Hamra Golf Club.

Kam jinam ve Spojených arabských emirátech na dovolenou?

Ras Al Khaimah není jedinou oblastí, kde se dá ve Spojených arabských emirátech prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Spojených arabských emirátů i na následující místa: Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Fujairah, Sharjah, Umm Al Quwain.

Další sekce katalogu Ras Al Khaimah

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Ras Al Khaimahu, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Ras Al Khaimah. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Ras Al Khaimah jsou prezentovány v sekci Ras Al Khaimah first minute.