-

Last minute Sharjah

Sharjah

Užijte si u moře v prázdninovém středisku Sharjah příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Sharjahu ve Spojených arabských emirátech turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Sharjah last minute - informace

Sharjah (čti šardža) díky své centrální poloze sousedí se všemi šesti emiráty, plochou a počtem obyvatelů je na třetím místě. Na severozápadě sousedí s Dubají. Emirát provází na jedné straně pověst kulturního centra – najdete zde mnoho muzeí a galerií, na druhé straně jsou zde přísně dodržované islámské tradice. Platí zde například absolutní zákaz prodeje alkoholu. Stejnojmenné hlavní město se nachází u pobřeží Perského zálivu. Pláž s hotely je situovaná na západním břehu zátoky Khor Khalid. Laguna se směrem do vnitrozemí rozšiřuje a vytváří jezero obklopené zelení – oblíbené místo pro relaxaci. Také obchody s širokou nabídkou ručně vyráběných výrobků, koberečků, zlata, stříbra a drahých kamenů lákají do Sharjahu stále více návštěvníků.

Kam jinam ve Spojených arabských emirátech na last minute dovolenou?

Sharjah není jediným místem, kde se dá ve Spojených arabských emirátech prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Spojených arabských emirátů a ušetřit i na následující místa: Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras Al Khaimah, Umm Al Quwain.

Další sekce katalogu Sharjah

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Sharjahu je publikována v sekci dovolená Sharjah.