-

Dovolená Sharjah

Sharjah

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Sharjah a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Sharjahu ve Spojených arabských emirátech mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Sharjah - informace

Sharjah (čti šardža) bývá často nazýváno hlavním městem arabské kultury. Je však také nejpřísnějším emirátem v dodržování isámských tradic. Vládce tohoto emirátu, šejk Sultan bin Mohhammed Al Qassimi dokázal moudře spojit historii se současností, kulturu a tradici s moderními technologiemi dneška. Tím je Sharjah velmi přitažlivý pro turisty.

Dovolená Sharjah - fotografie

Má dva typy pobřeží – Arabské moře s překrásnými pískovými plážemi a komfortními hotely. Dále pak Indický oceán s korálovými útesy a botahým podmořským světem. Najdete zde voňavé oázy i široké písečné duny, které brázdí terénní džípy na pouštní safari, nebo tradiční arabské vesničky, kde se zastavil čas. Výborně zde také nakoupíte v několika mamutích nákupních centrech na americké úrovni nebo tradičních tržištích.

Kam jinam ve Spojených arabských emirátech na dovolenou?

Sharjah není jedinou oblastí, kde se dá ve Spojených arabských emirátech prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Spojených arabských emirátů i na následující místa: Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras Al Khaimah, Umm Al Quwain.

Další sekce katalogu Sharjah

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Sharjahu, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Sharjah.