-

Last minute Kuba

Varadero

Last minute Varadero - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Varadero příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se na Kubu v Karibiku nebo ve Střední Americe turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Kuba last minute - informace

 Last minute Kuba - fotografie

Ostrov Kuba je součástí Velkých Antil a zároveň je jejich největším ostrovem. V okolí ostrova se nachází kolem 4000 atolových ostrůvků. Na tomto ostrově o rozloze 109 886 km2 žije asi 11 milionů obyvatel. Na většině území jsou nížiny. V jihovýchodní části ostrova se podél pobřeží rozprostírá pohoří Sierra Maestra s nejvyšším vrcholem Pico Turquino (1974 m.n.m.). Hlavním městem je Havana - přezdívá se mu "Paříž Karibiku". Najdeme zde spoustu památek UNESCO, ale bohužel jsou většinou téměř v dezolátním stavu. Nejnaštěvovanějším letoviskem ostrova je Varadero.

Kuba se nalézá v tropické oblasti a proto ji můžete navštívit kdykoliv během roku. Průměrná teplota vzduchu je asi 25°C a průměrná teplota vody se pohybuje okolo 24°C. Koncem 20. století se Kuba začínala otvírat zahraniční turistice. Turisty hlavně lákají nadherné pláže, azurově čisté moře a celková atmosféra ostrova. K vidění na ulicích jsou např. i americká auta z 50. let. Na ostrově nenaleznete mnoho živočichů, vyjímku zde tvoří pouze ptactvo, jež se tu vyskytuje v hojném množství - např. různé druhy papoušků.

Další sekce katalogu Kuba

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Kubě je publikována v sekci dovolená Kuba. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky na Kubu jsou k nalezení v sekci Kuba first minute.