-

Last minute dovolená Karibik a Stř. Amerika

Kuba

Pokud plánujete last minute dovolenou na Kubě v Karibiku nebo ve Střední Americe, za příznivé ceny si tady budete si moci užívat slunce, moře, koupání, opalování se na pláži, procházek podél pobřeží a dalších příjemných aktivit po každý den vaší zasloužené dovolené

Karibik a Stř. Amerika last minute - informace

Střední Amerika a Karibik zasahují do tropického podnebního pásu. Vysoko v horách je podnebí studené, ale blízko pobřeží je pravá tropická džungle. K nejpopulárnějším destinacím patří Kostarika, Jamajka a Belize. K ekonomicky nejvyspělejším se řadí Mexiko - krajina starých indiánských kultur (Mayové, Toltékové, Aztékové). Od USA ho odděluje řeka Rio Grande, která tvoří společnou hranici obou států. V této oblasti je nejnavštěvovanější Tichooceánské pobřeží (Acapulco, Puerto Vallarta) a pobřeží Mexického zálivu.

Last minute dovolená Karibik a Stř. Amerika - fotografie

Tropické pralesy ukrývají spoustu památek, nezřídka celých měst, center někdejších mocných indiánských říší. V pralesích ale najdete i spoustu zvířat a exotické flóry. Lidé jsou v tomto koutě světa přátelští a milí. Ostrovy jsou roztroušeny v modrých vodách Karibského moře a často se nazývají Západní Indie nebo Antily. Některé jsou jen hornaté výčnělky, jiné jsou velké a různorodé s vysokými horami a vlnitými kopci. Největší jsou Kuba, Jamajka a Hispaňola, která je rozdělena na dvě země: Haiti a Dominikánskou republiku.

Další sekce katalogu Karibik a Stř. Amerika

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Karibiku nebo ve Střední Americe je publikována v sekci dovolená Karibik a Stř. Amerika. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Karibiku nebo do Střední Ameriky jsou k nalezení v sekci Karibik a Stř. Amerika first minute.