-

Last minute Ko Samui

Ko Samui last minute - informace

Thajský ostrov Ko Samui (o rozloze 250 km2), který se nachází v zálivu, vypadá téměř jako ráj. Kokosové palmy kam oko dohlédne, pláže s pískem bílým jako práškový cukr a tyrkysová mořská voda třpytící se v paprscích slunce. 14 kilometrů široký a 20 km dlouhý, je třetí největší thajský ostrov Ko Samui. Ale pouze jedna třetina plochy ostrova je využívána, protože vnitrozemí ostrova Ko Samui tvoří džunglí porostlé pohoří Khao Kwai Thai. Okolo 35 tisíc chao samui, jak se nazývají místní obyvatelé, zde žije z rybolovu a palmových plantáží. Díky tropickému podnebí na ostrově Ko Samui se celoroční teploty šplhají nad 30 stupňů a voda je jen zřídka chladnější než 28 stupňů. Na ostrově najdete více jak 20 otevřených pláží o celkové délce 26 kilometrů.

Last minute Ko Samui - fotografie

K jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Ko Samui patří Maenam Beach, která se nachází mezi Nathon a Ban Maenam. Podél pláže se v moři nachází řetězec korálových útesů a tak na Maenam Beach najdou milovníci šnorchlování a potápění také svůj ráj. Na východě se připojuje hrubozrnná pláž Bo Phut Beach. Vzhledem k tomu, že pláž je místy dost strmá, nabízí ideální podmínky pro plavání a surfování. Na ostrově Ko Samui najdete také mnoho buddhistických chrámů a pagod. Nejznámější je 12 metrů vysoká pozlacená socha Buddhy, Big Buddha, která vděčí svému jménu v blízkosti ležící pláži. Oblíbeným výletem na Ko Samui je okružní jízda po ostrově, 51 kilometrů dlouhá silnice vede téměř pořád v blízkosti pláží na celém ostrově.

Další sekce katalogu Ko Samui

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Ko Samui je publikována v sekci dovolená Ko Samui. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky na Ko Samui jsou k nalezení v sekci Ko Samui first minute.