Thajsko last minute - informace

Kdo si chce na své last minute dovolené užívat odpočinku na sněhobílých plážích s jemným pískem, lemovanými vzrostlými kokosovými palmami a koupat se v příjemně prohřátém průzračně čistém moři, měl by se zamyslet nad takovými destinacemi jako je Thajsko. Díky příznivému podnebí přilétají do Thajska turisté prakticky v průběhu celého roku.

Last minute dovolená Thajsko - fotografie

Většina turistů, kteří se rozhodli pro Thajsko coby destinaci, kde chtějí prožít last minute dovolenou, začíná svůj pobyt v zemi v jejím hlavním městě Bangkoku. Městu se díky mnoha vodním kanálům, které jej protínají, někdy říkají Benátky východu. Přestože se město nenachází přímo na břehu moře, určitě stojí během pobytu v této zemi za vidění. Nacházejí se tady celosvětově známé památky Královský chrám, chrám Wat Phra Keo a další a stejně tak je jedinečným zážitkem i jen pouhá procházka nočním Bangkokem, který nikdy nespí. Toto pulzující a živé velkoměsto má pro své návštěvníky celou řadu překvapení, na které jen pár hodin určitě stačit nebude.

K vůbec nejpopulárnějším prázdninovým resortům, které Thajsko může turistům nabídnout, je Krabi na východním pobřeží Andamanského moře. Toto letovisko nabízí svým hostům celou řadu možností ubytování od cenově výhodných až po velmi luxusní. Turisté, kteří se rozhodnou pro Krabi, budou moci trávit čas volna na plážích s povrchem z jemného písku zlatavé barvy. Celé letovisko Krabi je obklopeno člověkem nedotknutou tropickou přírodou a zdejší čisté vody jsou rájem pro příznivce přístrojového potápění.

Last minute dovolená Thajsko - fotografie

K dalším oblíbeným resortům, které Thajsko proslavilo na poli cestovního ruchu, patří ostrov Phuket na západě Andamanského moře. Ten je spojen s pevninou silničním mostem a jde o největší ostrov Thajska. Turisty láká na své překrásné pláže, křišťálově čisté moře, panenskou tropickou přírodu i dokonalé služby ve zdejších hotelích. Ostrovu se také někdy přezdívá perla Andamanského moře. Na své si během dovolené last minute na Phuketu přijdou i příznivci nočního života, neboť zejména kolem pláže Patong se nachází celá řada restaurací, barů, diskoték a nočních klubů, které zavírají až pozdě nad ránem.

Dalším z vyhlášených letovisek, které cestovní kanceláře specializující se na Thajsko často nabízejí, je Pattaya. Jde o moderní prázdninový resort, kde se setkává historie s moderní současností. Podél pobřeží se vine dlouhá promenáda, kterou lemují hotelové komplexy, restaurace, bary a celá řada dalších zábavních podniků, ve kterých trvá zábava až do pozdních ranních hodin. Letovisko Pattaya je také skvělým místem pro dovolenou aktivních jedinců a sportovců. Hráči golfu si tady mohou zahrát hned na 20 udržovaných hřištích.

Last minute dovolená Thajsko - fotografie

Třetí největší ostrov exotické destinace Thajsko se jmenuje Ko Samui a svým hostům nabízí dokonalý odpočinek na dlouhých písečných plážích, které lemují vzrostlé kokosové palmy. Pláže omývají vlny průzračně čistého moře a turisté tady mají možnost vybírat z více než třech stovek moderních hotelů. Pochopitelně nechybí nutná infrastruktura v podobě obchodních a zábavních center a příznivci nočního života a zábavy se budou cítit jako v ráji v letovisku Chaweng Beach.

Necelých 50 kilometrů jihovýchodně od ostrova Phuketu se nachází souostroví 6 ostrůvků s názvem Phi Phi. Souostroví získalo popularitu filmem Pláž a od té doby na ostrovy přijíždějí zástupy turistů, kteří chtějí vidět ony nádherné scenérie na vlastní oči. Souostroví Phi Phi omývají vody Tichého oceánu a vedle nádherných pláží nabízí svým hostům vysoké hory, na kterých se dobře daří husté a bujné tropické vegetaci, strmé útesy i hluboké soutěsky. Pobyt na ostrovech Phi Phi je skvělým způsobem trávení volného času pro ty z turistů, kteří touží především po klidné a ničím nerušené dovolené.

Last minute dovolená Thajsko - fotografie

Na západním pobřeží Thajského zálivu, necelých 50 kilometrů od hranic s Barmou, se nachází moderní letovisko Hua Hin. Vedle dokonalých písečných pláží a výborných restaurací nabízí Hua Hin také příjemné prostředí pro klidnou dovolenou. Je skvělým místem k prožití rodinné dovolené a bude se tady líbit všem, kdo chce navštívit Thajsko a současně dává před rušnými letovisky přednost klidnějším místům.

Další sekce katalogu Thajsko

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Thajsku je publikována v sekci dovolená Thajsko. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Thajska jsou k nalezení v sekci Thajsko first minute.