-

Last minute Pattaya

Pattaya

Last minute Pattaya - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Pattaya příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Pattaye v Thajsku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Pattaya last minute - informace

Pattaya je nejznámější thajské přímořské letovisko na břehu Siamského zálivu vzdálené přibližně 150 kilometrů od Bangkoku. Využívat zde můžete kilometry pláží s jemným pískem a bohatou nabídkou vodních sportů jako vodní lyžování, windsurfing, parasailing, vodní skůtry , rybolov nebo potápění k blízkým korálovým útesům. Pokud toužíte po sportu mimo mořskou hladinu, máte možnost relaxace při jízdě na čtyřkolce, tenisu, golfu nebo sportovní střelbě. Místní noční život bývá často jedním z hlavních důvodů velké oblíbenosti destinace u turistů. Pobavit se můžete v nočních klubech, barech, diskotékách nebo exotických restauracích, ujít si nenechte ani pověstné thajské masáže.

Kam jinam v Thajsku na last minute dovolenou?

Pattaya není jediným místem, kde se dá v Thajsku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Thajska a ušetřit i na následující místa: Ko Samui.

Další sekce katalogu Pattaya

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Pattaye je publikována v sekci dovolená Pattaya. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Pattaye jsou k nalezení v sekci Pattaya first minute.