-

Last minute Hammamet

Hammamet

Last minute Hammamet - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Hammamet příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Hammametu v Tunisku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Hammamet Yasmine

Last minute Hammamet Yasmine - ilustrační foto
Pokud plánujete dovolenou v Hammametu v Tunisku a chcete při jejím nákupu ušetřit, zkuste se vypravit do letoviska Hammamet Yasmine v době hlavní turistické sezóny, kde je zde možné pořídit pobyty s leteckou dopravou za atraktivní last minute ceny v porovnání s cenami katalogovými

Hammamet last minute - informace

Hammamet leží u paty velkého poloostrova Cap Bon na východním pobřeží, jižně od hlavního města Tunisu. V 10. století zde Arabové postavili pevnost, jejíž hlavní část byla však postavena až v 15. století a staré město - medinu. Z pevnosti je velmi pěkný výhled na krajinu. Staré město leží na širokém mysu, obráceném k jihu. Je zde plno tuniských tržišt, na kterých si můžete vyzkoušet, jak zdatní jste obchodníci. Pláže směřující na jih jsou velmi teplé. Hotely jsou vybudovány v moderním stylu. Každý si zde může odpočinout podle vlastního výběru - různé sporty, tenis, fittnes, vodní sporty, golf, aj. Pro milovníky nákupu se tu najde řada butiků a obchodu. Na druhé straně zálivu, směrem na západ, leží oblast Yasmine Hammamet. Oblast je považována za hezké místo pro dovolenou.

Kam jinam v Tunisku na last minute dovolenou?

Hammamet není jediným místem, kde se dá v Tunisku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Tuniska a ušetřit i na následující místa: Mahdia, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Hammamet

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Hammametu je publikována v sekci dovolená Hammamet. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Hammametu jsou k nalezení v sekci Hammamet first minute.