-

Dovolená Hammamet

Hammamet

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Hammamet a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Hammametu v Tunisku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Hammamet Yasmine

Dovolená v turistickém resortu Hammamet Yasmine znamená hlavně spoustu slunce, prohřáté a čisté moře, povalování na pláži či u hotelového bazénu a samozřejmě relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Hammametu v Tunisku létá každou sezónu především

Dovolená Hammamet - informace

Město jasmínů je nejstarším turistickým střediskem Tuniska. Jeho dominantu tvoří pevnost z 15. století. Opevněné staré město nabízí návštěvníkům poetické kouzlo křivolakých uliček v protikladu se vzrušující atmosférou místního trhu súku. Turisty zde nečekají pouze dlouhé písečné pláže, ale i posezení v restauracích a kavárnách, diskotéky, a především spousty obchodů a obchůdků.

Dovolená Hammamet - fotografie

Moderní hotelové areály leží asi 2 km severně od vlastního Hammametu a jsou většinou obklopeny zahradami s citrusovými stromy a jasmíny. Vyznavači golfu se mohou těšit na dvě golfová hřiště.

Kam jinam v Tunisku na dovolenou?

Hammamet není jedinou oblastí, kde se dá v Tunisku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Tuniska i na následující místa: Bizerta, Mahdia, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Hammamet

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Hammametu, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Hammamet. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Hammametu jsou prezentovány v sekci Hammamet first minute.