-

Last minute Mahdia

Mahdia

Last minute Mahdia - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Mahdia příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Mahdie v Tunisku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Mahdia last minute - informace

Asi 210 km od hlavního města Tunisu nalezneme malebné rybářské městecko Mahdia. Město proslavil nález vraku řecké lodi z roku 86 n. l. s nákladem mnoha uměleckých památek, které i dnes můžete vidět v muzeu Bardo v Tunisu. Pláže v Mahdii jsou krásné a zatím nepřeplněné turisty. V dnešním měste jsou typicky bílé domy postavené v tradicním maurském stylu, oblé kopule mešit, štíhlé minarety. Zajímavou tradicí je mistní každodenní rybolov.

Kam jinam v Tunisku na last minute dovolenou?

Mahdia není jediným místem, kde se dá v Tunisku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Tuniska a ušetřit i na následující místa: Hammamet, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Mahdia

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Mahdii je publikována v sekci dovolená Mahdia. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Mahdie jsou k nalezení v sekci Mahdia first minute.