-

Dovolená Mahdia

Mahdia

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Mahdia a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Mahdii v Tunisku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Mahdia - informace

Typické islámské město s charakteristickými bílými domy v maurském stylu, kopulovitými mešitami a štíhlými minarety. Město se proslavilo zejména nálezem potopené řecké lodě z r. 86 n. l. s nákladem mnoha uměleckých památek, které jsou dnes uložené v muzeu Bardo v Tunisu. Dnešní Mahdia má okolo 30.000 obyvatel a je nejdůležitějším rybářským přístavem země. Ryby se zpracovávají v moderních závodech, obyvatelstvo se tradičně zabývá vyšíváním a tkaním plátna a hedvábí.

Dovolená Mahdia - fotografie

Mahdia nabízí svým návštěvníkům jedny z nejkrásnějších, dosud nepřeplněných písečných pláží Tuniska s průzračným azurovým mořem, kde můžete prožít příjemnou dovolenou. Ideální pro ty, kteří dávají přednost klidu a odpočinku u nádherného moře a překrásných písečných pláží i poznání tradičního tuniského života.

Kam jinam v Tunisku na dovolenou?

Mahdia není jedinou oblastí, kde se dá v Tunisku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Tuniska i na následující místa: Bizerta, Hammamet, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Mahdia

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Mahdii, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Mahdia. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Mahdie jsou prezentovány v sekci Mahdia first minute.