-

Last minute Monastir

Monastir

Last minute Monastir - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Monastir příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Monastiru v Tunisku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Skanes Monastir

Last minute Skanes Monastir - ilustrační foto
Pokud plánujete dovolenou v Monastiru v Tunisku a chcete při jejím nákupu ušetřit, zkuste se vypravit do letoviska Skanes Monastir v době hlavní turistické sezóny, kde je zde možné pořídit pobyty s leteckou dopravou za atraktivní last minute ceny v porovnání s cenami katalogovými

Monastir last minute - informace

Monastir je malebné tuniské přístavní město, ležící na okraji skalnatého poloostrova. Nejvýznamnější stavbou v něm je pevnost s věží Ribat, pocházející z 8. století. Muzeum islámského umění sídlí v puvodní modlitebně. Prý se tu narodil tuniský prezident Habib Bourguiby, který tu má své mauzoleum. Písečné pláže u Monastiru se rozprostírají na nejjižnějším okraji Hammametském zálivu. Jsou jako stvořené pro aktivní odpočinek při provozování vodních sportu. Pobyt lze doporucit hlavně těm, kteří ocení krátkou vzdálenost od letiště. Cesta z něj trvá pouhých 20 minut.

Kam jinam v Tunisku na last minute dovolenou?

Monastir není jediným místem, kde se dá v Tunisku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Tuniska a ušetřit i na následující místa: Hammamet, Mahdia, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Monastir

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Monastiru je publikována v sekci dovolená Monastir. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Monastiru jsou k nalezení v sekci Monastir first minute.