-

Dovolená Monastir

Monastir

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Monastir a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Monastiru v Tunisku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Skanes Monastir

Dovolená v turistickém resortu Skanes Monastir znamená hlavně spoustu slunce, prohřáté a čisté moře, povalování na pláži či u hotelového bazénu a samozřejmě relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Monastiru v Tunisku létá každou sezónu především

Dovolená Monastir - informace

Město se nachází 190 km jihovýchodně od hlavního města. Féničany založená osada Rous Penna byla též základnou pro Caesara, když přišel dobýt Egypt. V 8. století opevnili pobřeží Arabové proti nájezdům křižáků. Z té doby se zachovala pevnost – Ribat. Nedaleko od pevnosti připomíná památku prvního tuniského prezidenta Bourguibovo muzeum. Krása tohoto města láká nejen turisty ale i filmové režiséry. Natáčel se zde film „Dobyvatelé ztracené archy“ a seriál „Ježíš Nazaretský“.

Dovolená Monastir - fotografie

Dnešní Monastir má asi 40 000 obyvatel a je čtvrtým nejdůležitějším turistickým centrem Tuniska. Na písečném pobřeží mezi Monastirem a Sousse vznikla turistická zóna Skanes, kde byly vybudovány luxusní, moderní hotely. Zónou projíždí městská hromadná doprava, taxi i rychlotaxi, které jsou praktickým spojením za nákupy, prohlídkou památek a nočním životem nejen v Monastiru, ale i do nedalekého Sousse nebo Mahdie.

Kam jinam v Tunisku na dovolenou?

Monastir není jedinou oblastí, kde se dá v Tunisku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Tuniska i na následující místa: Bizerta, Hammamet, Mahdia, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Monastir

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Monastiru, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Monastir. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Monastiru jsou prezentovány v sekci Monastir first minute.