-

Last minute Port El Kantaoui

Port El Kantaoui

Last minute Port El Kantaoui - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Port El Kantaoui příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Port El Kantaoui v Tunisku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Port El Kantaoui last minute - informace

Přibližně 10 km severně od Sousse leží Port El Kantaoui, tuniské přístavní město na krásném pobřeží, které bylo asi před 30 lety vybudováno „z ničeho“ speciálně pro turisty. Dříve byla tato oblast známá jako Ra's Marsa. Dnes má přezdívku „zahradní přístav ve Středozemí“. Kdo zde očekává něco typicky tuniského, bude asi zklamán, jedná se spíše o osadu bungalovů (téměř výhradně prázdninové apartmány) vybudovanou v arabsko-andaluském slohu kolem přístavu jachet, která se prezentuje čistotou, pořádkem, samými turisty a zejména vysokými cenami za služby. Centrum tvoří přístav se 340 kotvišti pro luxusní jachty a okouzlující golfové hřiště. Najdete zde také velké množství restaurací a obchodů, které nabízejí typické turistické suvenýry. V Kantaoui se nachází také jeden ze dvou zábavních parků v regionu Sousse, který se jmenuje Hannibal Park, s různými atrakcemi, pirátskou lodí, houpačkami a nedaleko je také vodní park Acqua Park. Oba parky jsou otevřené pouze v letních měsících. Na sever od centra je golfové hřiště, v centru můžete navštívit malou botanickou zahradu. Port El Kantaoui je ideálním místem pro ty, kteří rádi tráví dovolenou v klidu se vším komfortem. Rádi sem jezdí nejen lidé důchodového věku, ale také rodiny s dětmi nebo jednotlivci.

Kam jinam v Tunisku na last minute dovolenou?

Port El Kantaoui není jediným místem, kde se dá v Tunisku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Tuniska a ušetřit i na následující místa: Hammamet, Mahdia, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Port El Kantaoui

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Port El Kantaoui je publikována v sekci dovolená Port El Kantaoui. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Port El Kantaoui jsou k nalezení v sekci Port El Kantaoui first minute.