-

Last minute Sousse

Sousse

Last minute Sousse - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Sousse příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Sousse v Tunisku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Sousse last minute - informace

Třetí největší tuniské město Sousse najdete v Hammametském zálivu, na sever od Monastiru. Staré město kolem historického centra Mediny, které je dokonce na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, láká k návštěvě mnoho turistů. Najdete zde také mnoho nákupních příležitostí. Obvyklým standardem na trzích (souks) je sice smlouvání, ale vzhledem k cenové domluvě mezi místními obchodníky není moc plodné. Nejvýznamnějším trhem je souk kolem Mediny. Zde můžete nakoupit vše od kabelek až po koření, po čem jen vaše srdce touží. Prodejci jsou často agresivní a ctižádostiví. Ti, kteří neradi smlouvají, mohou zajít do obchodního centra Soula Center, zde můžete totiž nakoupit za pevné ceny.

Last minute Sousse - fotografie

Oblíbeným výletem ze Sousse je výlet do přístavního městečka Port el Kantaoui, které je asi 8 km severně od Sousse. Můžete zde obdivovat mnoho nádherných plavidel. Co se týče gastronomie, může Sousse v kulinářském umění nabídnout opravdu mnoho, ale musíte si jako cizinci najít to správné místo. Obzvláště se doporučují rybí pokrmy, zejména v Port El Kantaoui, kde je mnoho dobrých restaurací. Mnoho stánků ve městě nabízí občerstvení „shaouarma“ do ruky. Vynikající jsou také pokrmy se zeleninou, protože se hodně zeleniny pěstuje přímo kolem Sousse, a díky sluníčku je velmi chutné.

Kam jinam v Tunisku na last minute dovolenou?

Sousse není jediným místem, kde se dá v Tunisku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Tuniska a ušetřit i na následující místa: Hammamet, Mahdia, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Zarzis.

Další sekce katalogu Sousse

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Sousse je publikována v sekci dovolená Sousse. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Sousse jsou k nalezení v sekci Sousse first minute.