-

Dovolená Sousse

Sousse

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Sousse a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Sousse v Tunisku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Sousse - informace

Snad nejvyhledávanějším turistickým cílem Sahelu (neúrodné oblasti) Tuniska je Sousse vzdálené 140 km jihovýchodně od Tunisu. Přitažlivé pro návštěvníky jsou historické stavební památky a bohaté muzeální sbírky pocházející až z 9. století, kdy byla Féničany založena kupecká osada Hadrumete. Hlavní aktivitou Sousse je cestovní ruch. Tato Brána Sahelu je připravena přivítat v rozrůstajícím se moderním parku hotelu stále více hostů. Z historického centra Sousse – mediny, vás taxi, autobusy, turistické vláčky a Tuk tuky (motorová vozítka) dovezou do romantického přístavu Port El Kantaoui.

Dovolená Sousse - fotografie

Zářivě bílý přístav byl postaven dle vzoru Sidi Bou Said až v osmdesátých letech dvacátého století. Pro vaši aktivní dovolenou je zde k dispozici nejen jachtový přístav, ale i mini ZOO, vodní park, dětský zábavný park, golfové hřiště a nespočetné množství obchůdků se suvenýry, kaváren, pizzerií a diskoték.

Kam jinam v Tunisku na dovolenou?

Sousse není jedinou oblastí, kde se dá v Tunisku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Tuniska i na následující místa: Bizerta, Hammamet, Mahdia, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Zarzis.

Další sekce katalogu Sousse

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Sousse, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Sousse. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Sousse jsou prezentovány v sekci Sousse first minute.