-

Last minute Zarzis

Zarzis

Last minute Zarzis - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Zarzis příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Zarzisu v Tunisku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Zarzis last minute - informace

Tuniské nejjižnější prázdninové středisko Zarzis, je vzdálené od ostrova Djerba, jen co by kamenem dohodil, a nabízí plážovou zábavu opravdu pro každého. Díky celoročnímu mírnému podnebí a dlouhým písečným plážím je Zarzis populární turistickou destinací, i když nenabízí téměř žádné pamětihodnosti. Zarzis byl založen až koncem 19. století Francouzi a stal se oblíbeným lázeňským místem pro francouzskou armádu. Zásluhou artézských pramenů se zde podařilo zřídit během období francouzského protektorátu, v této suché části Djeffary, množství zahrad a palmových a olivových hájů.

Last minute Zarzis - fotografie

Městské centrum Zarzisu, kolem náměstí Place de la Jeunesse, patří bankám, obchodům, barům, menším i větším hotelům. Jen malé folklorní muzeum, které sídlí ve staré podzemní lisovně oleje a kde je vystavené berberské náčiní a vybavení, stojí v Zarzisu za návštěvu. Ale většina turistů, kteří tráví dovolenou v Zarzisu, oceňuje právě klidnou a původní atmosféru městečka, bez velkého rámusu. Také wellness-centra v Zarzisu přispívají k nezbytnému relaxačnímu účinku, po masáži nebo thalassotherapii budete mít pocit jako znovuzrození. Pokud hledáte dobrodružství, vydejte se na výlet do pouště, do jihotuniských hor, do oáz nebo na nedaleký ostrov Djerba.

Kam jinam v Tunisku na last minute dovolenou?

Zarzis není jediným místem, kde se dá v Tunisku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Tuniska a ušetřit i na následující místa: Hammamet, Mahdia, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse.

Další sekce katalogu Zarzis

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Zarzisu je publikována v sekci dovolená Zarzis. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Zarzisu jsou k nalezení v sekci Zarzis first minute.