-

Dovolená Zarzis

Zarzis

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Zarzis a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Zarzisu v Tunisku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Zarzis - informace

Zarzis je tuniské přístavní město na pobřeží Středozemního moře. Podnebí je většinou suché a slunečné, takže se stalo oblíbenou turistickou destinací, kde se mísí tradice s moderní dobou. Najdete zde velký rybářský přístav, který měl ve své historii velký význam a hrál velmi zásadní roli v celé historii Zarzisu, kdy byl strategickým místem Féničanů, Římanů a Arabů. Přesto zde nenajdete žádné pamětihodnosti, protože opravdové městečko Zarzis bylo vybudováno až ke konci 19. století.

Dovolená Zarzis - fotografie

Ale i tak patří Zarzis k oblíbeným turistickým letoviskům, je nejjižněji položené ze všech tuniských letovisek a díky své jižní poloze je zde po celý rok příjemné a teplé klima. Leží nedaleko od ostrova Djerba, se kterým je spojené starou římskou hrází. Nedaleko centra Zarzisu najdete nádherné písečné pláže s průzračným mořem, které lemují olivové a palmové háje.

Zarzis je poklidné městečko s menším množstvím turistů, kde můžete sledovat typický tuniský styl života. Ale moderní hotely samozřejmě nabízí zábavu všeho druhu, sportovní aktivity u bazénu i na pláži, posezení v barech i restauracích a také večerní zábavné programy.

Kam jinam v Tunisku na dovolenou?

Zarzis není jedinou oblastí, kde se dá v Tunisku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Tuniska i na následující místa: Bizerta, Hammamet, Mahdia, Monastir, Nabeul, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse.

Další sekce katalogu Zarzis

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Zarzisu, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Zarzis. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Zarzisu jsou prezentovány v sekci Zarzis first minute.