-

Dovolená Bečiči

Bečiči

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Bečiči a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Bečiči v Černé Hoře mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Bečiči - informace

Pod ochranou pohoří Lovčen v čarokrásné zátoce vysypané pískem vybudovali Černohorci malou osadu Bečići. Bečići je malebné městečko nad písčitou zátokou, lemovanou borovicovými lesy. Původně rybářská vesnička se dnes může pochlubit nejkrásnější pláží Evropy, která získala toto ocenění na mezinárodní soutěži v Paříži v roce 1935. Bečićská pláž má vysoké hodnocení ve všech ukazatelích. Mnoho srbských i černohorských prominentů mají v Bečići svá sídla. Nabízí nejen příjemný odpočinek na pláži pro pohodáře, ale také sportovní využití - sportoviště na pláži či různorodé vodní sporty Vás nenechají oddávat se jen odpočinku na horkém slunci. A to co potěší Vaše oči i srdce po aktivně prožitém dni, budou romantické procházky po pobřeží do nedaleké Budvy.

Dovolená Bečiči - fotografie

Z Bečići vede do Budvy elektrický turistický vláček, který jezdí až do pozdních nočních hodin. Prožít dovolenou v Bečići znamená prožít jak klidnou, tak rovněž zajímavou dovolenou, kde jsou Vám k dispozici jak přírodní krásy, tak rovněž sportovní zařízení či vybavení pro vodní sporty. K dispozici zapůjčení vodních skútrů, šlapacích kol, vodních lyží, možnost provozování paraglydingu.

Městečko Bečici se nachází 2 km jižně od Budvy, směrem na jih od Budvanského zálivu. Písčitá pláž dlouhá téměř 2 km byla na mezinárodním konkurzu v roce 1935 v Paříži prohlášena nejkrásnější pláží Evropy. Toto letovisko, které je velmi oblíbené i pro široké možnosti sportovního vyžití, např. tenis, košíková, minigolf a vodní sporty, je s městem Budva spojeno pobřežní promenádou, a dostanete se tam pohodlně výletním vláčkem. Příjemné mořské klima je hlavním předpokladem ke strávení příjemné dovolené pro celou rodinu.

Dovolená Bečiči - fotografie

Zajímavá místa - Cetinje, historická metropole Černé Hory se známým klášterem. Boka Kotorská - překrásný a členitý záliv jadranského moře podobající se norským fjordům - Kotor. Historické centrum, pod ochranou UNESCO, Národní park na řece Tara, Skadarské jezero - největší jezero na Balkánském poloostrově, rezervace vzácných druhů fauny a flóry, ostrůvek Sv. Stefan, městečko Budva.

Kam jinam v Černé Hoře na dovolenou?

Bečiči není jedinou oblastí, kde se dá v Černé Hoře prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Černé Hory i na následující místa: Bar, Budva, Herceg Novi, Petrovac na Moru, Sutomore, Ulcinj.

Další sekce katalogu Bečiči

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Bečiči, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Bečiči.