-

Dovolená Petrovac na Moru

Petrovac na Moru

Dovolená Petrovac na Moru - ilustrační foto
Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Petrovac na Moru a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Petrovacu na Moru v Černé Hoře mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Petrovac na Moru - informace

Krásné městečko, které se nachází v blízkosti písečného zálivu, obklopeného hustými olivovými háji a borovými lesy, a leží asi 9 km jihovýchodně od poloostrova Sv. Stefan. Příjemná atmosféra tohoto letoviska je dána i velkým množstvím slunečních dní v roce, bohatou nabídkou kulturního vyžití a krásnou pláží s červenohnědým pískem. Doporučujeme k prožití příjemné dovolené pro všechny věkové kategorie. Transfer z letiště trvá asi 45 minut.

Kam jinam v Černé Hoře na dovolenou?

Petrovac na Moru není jedinou oblastí, kde se dá v Černé Hoře prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Černé Hory i na následující místa: Bar, Bečiči, Budva, Herceg Novi, Sutomore, Ulcinj.

Další sekce katalogu Petrovac na Moru

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Petrovacu na Moru, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Petrovac na Moru.