-

Dovolená Sutomore

Čanj

Dovolená Čanj - ilustrační foto
Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Čanj a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Sutomore v Černé Hoře mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Sutomore

Dovolená v turistickém resortu Sutomore znamená hlavně spoustu slunce, prohřáté a čisté moře, povalování na pláži či u hotelového bazénu a samozřejmě relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Sutomore v Černé Hoře létá každou sezónu především

Dovolená Sutomore - informace

Jedno z nejznámějších letovisek, vzdálené asi 30 km jižně od Budvy. Leží na úpatí horského masivu Sozina. Jižní část sutomorké pláže je zakončena výběžkem Rataj s torzem benediktinského kláštera s malou kamenitou nudistickou pláží. Na severu je pláž ohraničena návrším Golo brdo s pozůstatky turecké pevnosti. Odtud je nádherný výhled na zalesněný věnec hor, chránící Sutomore před vnitrozemskými drsnějšími vlivy.

Kam jinam v Černé Hoře na dovolenou?

Sutomore není jedinou oblastí, kde se dá v Černé Hoře prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Černé Hory i na následující místa: Bar, Bečiči, Budva, Herceg Novi, Petrovac na Moru, Ulcinj.

Další sekce katalogu Sutomore

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Sutomore, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Sutomore.