Hotel Relux Ios Island, Město Ios

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo město Ios

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 20.190 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Hotel je umístěn v blízkosti přístavu (150m). Dále je vzdálen 300m od známé písečné pláže Gialos a 1,5 od centra města.

Vybavení hotelu:
24 hod recepce, wifi ve společných prostorech, úschovna zavazadel, restaurace, bar, telefon, Fax a kopírování, prádelna, soukromé parkoviště, lehátka a slunečníky u bazénu, bazén. Hotel svým hostům také nabízí vícejazyčný personál, dřívější snídani, balíčky na cestu, 24 hod pokojovou službu.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování v těchto typech: dvoulůžkový pokoj dvoulůžkový pokoj se soukromou vířivkou Junior Suite pro 2-3 osoby Junior Suite se sdílenou vířivkou pro 2-3 osoby Rodinný pokoj s výhledem do zahrady pro 4 osoby Superior Suite se soukromou vířivkou pro 2-4 osoby Pokoje jsou vybaveny: koupelnou se sprchou, fénem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem, mini bar.

Pláž a plážový servis:
Krásná písečná pláž Gialos vzdálená pouhých 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky k dispozici za poplatek, stejně jako ostatní služby na pláži.

Pro děti:
Dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Služby v ceně:
Nabídka služeb, které jsou zahrnuty získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.