-

Dovolená Archangelos - hotely

Anagros

Náhled objektu Anagros, Archangelos, ostrov Rhodos, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Archangelos a na ubytování v hotelu Anagros budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Rhodu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Asteria

Náhled objektu Asteria, Archangelos, ostrov Rhodos, Řecko
Turisty vyhledávaný Hotel Asteria je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Archangelos prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Rhodu příjemný čas relaxace

Varelis

Náhled objektu Varelis, Archangelos, ostrov Rhodos, Řecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do penzionu Varelis, kde si můžete v resortu Archangelos na Rhodu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Archangelos - informace

Archangelos je menším městem ve východní části ostrova Rhodos, které leží ve vzdálenosti asi dvou kilometrů od pobřeží. Jde o typické řecké historické městečko, které si až do současnosti zachovalo svůj původní ráz. Turisté se mohou, zejména v blízkosti centra městečka Archangelos, stále ještě setkat s tradiční výrobou jak nejrůznějších potravin, tak i předmětů denní potřeby.

Dovolená Archangelos - fotografie

Protože se Archangelos nachází poměrně daleko od moře, bývá většinou pouze cílem výletů turistů, kteří chtějí z ostrova Rhodos během dovolené v Řecku poznat i něco více, než jen okolí svého letoviska. Kdo by zatoužil po ubytování v blízkosti městečka Archangelos a současně si chtěl na řeckém ostrově Rhodos užít zdejší průzračně čisté moře a také horké slunce, může se poohlédnout po hotýlcích a penzionech ve vesničce Stegna, která leží přímo na břehu moře ve vzdálenosti asi jednoho kilometru od centra městečka Archangelos.

Vesnička Stegna je jakýmsi předměstím Archangelos a turisty sem láká především zdejší pláž. Ta má na délku více než dva kilometry a zhruba uprostřed je rozdělena malým výběžkem, na němž byl vybudován přístav. Pláž je písčitá a svým návštěvníkům nabízí možnost vypůjčit si plážová lehátka nebo slunečníky. Nedaleko půvabného Archangelos tak mají turisté možnost být ubytování prakticky přímo u pláže.

Dovolená Archangelos - fotografie

Protože je ubytování v Archangelos poměrně vzdáleno od zdejší pláže, bude se tady dovolená líbit turistům, kterým buď nevadí cestovat každý den k moři několik kilometrů, nebo si chtějí užívat pálícího středomořského slunce u hotelového bazénu.

Asi jen 4 kilometry severně od Archangelos leží Kolymbia a Afandou, což jsou pravděpodobně nejznámější letoviska v této části ostrova Rhodos na jeho jihovýchodním pobřeží. Z Archangelos je to do hlavního města Rhodos necelých 30 kilometrů severně. Stejnou vzdálenost pak musí urazit z rušného mezinárodního letiště také všichni turisté, kteří se rozhodli prožít dovolenou na tomto řeckém ostrově právě buď přímo v Archangelos nebo jeho nejbližším okolí.

Kam jinam na Rhodu na dovolenou?

Archangelos není jediným místem, kde se dá prožít na Rhodu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Afandou, Faliraki, Fanes, Gennadi, Ialyssos (Trianta), Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, město Rhodos, Pefki / Pefkos, Stegna, Theologos (Tholos).

Další sekce katalogu Archangelos, ostrov Rhodos

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Archangelos, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Archangelos. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Archangelos jsou prezentovány v sekci Archangelos first minute.