-

Dovolená Costa Brava

Lloret de Mar

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Lloret de Mar a sami se přesvědčte, proč je dovolená na Costa Bravě ve Španělsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Costa Brava - informace

Costa Brava, pobřeží táhnoucí se od Blanes (60 km severovýchodně od Barcelony) až k francouzské hranici, se řadí mezi tři největší španělské prázdninové oblasti. Najdeme zde velké množství krásných a zajímavých městeček. Ve vnitrozemí leží veliká města jako Girona s velkým středověkým centrem nebo Figueres proslavené muzeem Teatre-Museum Dalí.

Dovolená Costa Brava - fotografie

Rozhodně také využijte příležitost ponořit se do hlubin Středozemního moře, neboť Costa Brava je jedním z nejlepších míst pro potápění ve Španělsku. Vládne zde středomořské klima s mírnými vlhkými zimami a suchými slunečnými léty. Počasí je příjemné od brzkého jara do pozdního podzimu. Nejoblíbenějším letoviskem s rozsáhlou pláží a nikdy neutuchajícím nočním životem je Lloret de Mar.

Kam jinam ve Španělsku na dovolenou?

Costa Brava není jedinou oblastí, kde se dá ve Španělsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Španělska i na následující místa: Costa Calida, Costa de Almería, Costa de la Luz, Costa del Maresme, Costa del Sol, Costa Dorada, Costa Tropical.

Další sekce katalogu Costa Brava

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce na Costa Bravu jsou prezentovány v sekci Costa Brava first minute.