-

Last minute Costa Brava

Lloret de Mar

Užijte si u moře v prázdninovém středisku Lloret de Mar příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se na Costa Bravu ve Španělsku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Costa Brava last minute - informace

Costa Brava v překladu Divoké pobřeží se táhne od francouzsko-španělských hranic až po městečko Blanes. Je charakteristické kouzelnými zátokami uprostřed strmých skalnatých srázů a píniových hájů. Největším a nejoblíbenějším střediskem na pobřeží je městečko Lloret de Mar – původně malá rybářská vesnička, dnes centrum pulzující životem a nekonečnou zábavou. Najdete tu také krásné pláže a vodní parky.

Last minute Costa Brava - fotografie

Ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou, je Pineda de Mar. Městečko Tossa de Mar poskytuje ideální podmínky pro potápění. Noční život je zde méně bouřlivý, je ideální pro rodiny s dětmi, stejně jako letovisko Blanes se zábavným parkem Marineland.

Kam jinam ve Španělsku na last minute dovolenou?

Costa Brava není jediným místem, kde se dá ve Španělsku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Španělska a ušetřit i na následující místa: Costa Calida, Costa de Almería, Costa de la Luz, Costa del Maresme, Costa del Sol, Costa Dorada.

Další sekce katalogu Costa Brava

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Costa Bravě je publikována v sekci dovolená Costa Brava.