-

Dovolená Costa del Maresme

Santa Susanna

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Santa Susanna a sami se přesvědčte, proč je dovolená na Costa del Maresme ve Španělsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Costa del Maresme - informace

Je pokračováním pobřeží Costa Brava. Pro toto pobřeží jsou charakteristické dlouhé písečné pláže a velké množství leteovisek, která jsou navzájem propojena nebo na sebe navazují. Costa del Maresme se táhne od městečka Blanes až do Barcelony. Přátelské prostředí a přijatelné cenové relace lákají do těchto míst každoročně tisíce turistů.

Kam jinam ve Španělsku na dovolenou?

Costa del Maresme není jedinou oblastí, kde se dá ve Španělsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Španělska i na následující místa: Costa Brava, Costa Calida, Costa de Almería, Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Dorada, Costa Tropical.

Další sekce katalogu Costa del Maresme

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce na Costa del Maresme jsou prezentovány v sekci Costa del Maresme first minute.