-

Last minute Costa del Maresme

Costa del Maresme last minute - informace

Pobřeží Costa del Maresme volně navazuje na pobřeží Costa Brava směrem na jih. Je dlouhé asi 70 kilometrů a dosahuje až k Barceloně. Hlavním městem tohoto regionu je oblíbené turistické letovisko Calella, které stejně jako ostatní pobřežní vyhlášená města nabízí písečné pláže lemované promenádami, bohatou sportovní a kulturní nabídku, velké množství obchodů, restaurací a barů, ale také historické památky. Pro rodiny s dětmi jsou zde nejrůznější aquaparky, delfinária a zábavní parky. Mezi nejvyhlášenější letoviska patří kromě Calelly, Santa Susanna navazující na Malgrat de Mar, Pineda de Mar a Canet de Mar. Malgrat de Mar se nachází na krásném pobřeží Costa del Maresme na břehu Středozemního moře. Přímořské letovisko, vzdálené asi 10 km od Lloret de Mar, nabízí vše, co si na vaší „plážové“ dovolené můžete přát. Kilometry dlouhé písečné pláže vás zvou k relaxaci a opalování. Milovníci aktivního odpočinku mohou vyzkoušet vodní sporty všeho druhu. Palmy lemují rušné plážové promenády, kde je spousta malých obchodů, které nabízí spoustu pestrého zboží.

Last minute Costa del Maresme - fotografie

Večer se můžete vydat do úzkých uliček starého centra. Jen asi 50 km od Barcelony leží malé přímořské letovisko Santa Susanna, kde už léta žije čilý turistický ruch. Pláž se nachází přímo v městečku, oddělená jen pobřežní promenádou. Většina hotelů v Santa Susanně byla v posledních letech zrekonstruována nebo nově postavena a jsou umístěny přímo na jemné písečné pláži. Vše co potřebujete k vaší dovolené najdete na pobřežní promenádě, která vede podél moře až do sousedního letoviska Malgrat de Mar. Můžete se jen tak procházet, odpočívat v jedné z mnoha kaváren nebo si dopřát místní jídlo v některé z restaurací. Večer se můžete pobavit v některé diskotéce nebo tanečním klubu.

Pineda de Mar je malé město v provincii Barcelona. Široká, měkká písečná pláž je od městečka oddělená jen železniční tratí. V Pineda de Mar najdete také mnoho obchůdků, restaurací, barů i kaváren. Na úpatí zelených kopců najdete pozůstatky starobylého římského vodovodu. Pouze asi 2 km jižně od Pineda de Mar leží město Calella, s půvabným starým centrem a pěší zónou. Pobyt v Calelle zaručuje nejen relaxaci a dovolenou od každodenního stresu, ale i dobrodružství, skvělý noční život a různé kulturní akce. Ať už jste sám, v páru nebo s dětmi, Calella zaručí každému perfektní dovolenou.

Další sekce katalogu Costa del Maresme

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Costa del Maresme je publikována v sekci dovolená Costa del Maresme. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky na Costa del Maresme jsou k nalezení v sekci Costa del Maresme first minute.