-

Last minute Costa del Maresme

Pineda de Mar

Užijte si u moře v prázdninovém středisku Pineda de Mar příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se na Costa del Maresme ve Španělsku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Santa Susanna

Pokud plánujete dovolenou na Costa del Maresme ve Španělsku a chcete při jejím nákupu ušetřit, zkuste se vypravit do letoviska Santa Susanna v době hlavní turistické sezóny, kde je zde možné pořídit pobyty s leteckou dopravou za atraktivní last minute ceny v porovnání s cenami katalogovými

Costa del Maresme last minute - informace

Pobřeží Costa del Maresme volně navazuje na pobřeží Costa Brava směrem na jih. Je dlouhé asi 70 kilometrů a dosahuje až k Barceloně. Hlavním městem tohoto regionu je oblíbené turistické letovisko Calella, které stejně jako ostatní pobřežní vyhlášená města nabízí písečné pláže lemované promenádami, bohatou sportovní a kulturní nabídku, velké množství obchodů, restaurací a barů, ale také historické památky. Pro rodiny s dětmi jsou zde nejrůznější aquaparky, delfinária a zábavní parky. Mezi nejvyhlášenější letoviska patří kromě Calelly, Santa Susanna navazující na Malgrat de Mar, Pineda de Mar a Canet de Mar. Malgrat de Mar se nachází na krásném pobřeží Costa del Maresme na břehu Středozemního moře. Přímořské letovisko, vzdálené asi 10 km od Lloret de Mar, nabízí vše, co si na vaší „plážové“ dovolené můžete přát. Kilometry dlouhé písečné pláže vás zvou k relaxaci a opalování. Milovníci aktivního odpočinku mohou vyzkoušet vodní sporty všeho druhu. Palmy lemují rušné plážové promenády, kde je spousta malých obchodů, které nabízí spoustu pestrého zboží.

Last minute Costa del Maresme - fotografie

Večer se můžete vydat do úzkých uliček starého centra. Jen asi 50 km od Barcelony leží malé přímořské letovisko Santa Susanna, kde už léta žije čilý turistický ruch. Pláž se nachází přímo v městečku, oddělená jen pobřežní promenádou. Většina hotelů v Santa Susanně byla v posledních letech zrekonstruována nebo nově postavena a jsou umístěny přímo na jemné písečné pláži. Vše co potřebujete k vaší dovolené najdete na pobřežní promenádě, která vede podél moře až do sousedního letoviska Malgrat de Mar. Můžete se jen tak procházet, odpočívat v jedné z mnoha kaváren nebo si dopřát místní jídlo v některé z restaurací. Večer se můžete pobavit v některé diskotéce nebo tanečním klubu.

Pineda de Mar je malé město v provincii Barcelona. Široká, měkká písečná pláž je od městečka oddělená jen železniční tratí. V Pineda de Mar najdete také mnoho obchůdků, restaurací, barů i kaváren. Na úpatí zelených kopců najdete pozůstatky starobylého římského vodovodu. Pouze asi 2 km jižně od Pineda de Mar leží město Calella, s půvabným starým centrem a pěší zónou. Pobyt v Calelle zaručuje nejen relaxaci a dovolenou od každodenního stresu, ale i dobrodružství, skvělý noční život a různé kulturní akce. Ať už jste sám, v páru nebo s dětmi, Calella zaručí každému perfektní dovolenou.

Kam jinam ve Španělsku na last minute dovolenou?

Costa del Maresme není jediným místem, kde se dá ve Španělsku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Španělska a ušetřit i na následující místa: Costa Brava, Costa Calida, Costa de Almería, Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Dorada, Costa Tropical.

Další sekce katalogu Costa del Maresme

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Costa del Maresme je publikována v sekci dovolená Costa del Maresme. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky na Costa del Maresme jsou k nalezení v sekci Costa del Maresme first minute.