-

Dovolená Costa Tropical

Almunecar (Almuñecar)

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Almunecar (Almuñecar) a sami se přesvědčte, proč je dovolená na Costa Tropicalu ve Španělsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Costa Tropical - informace

Pobřeží Costa Tropical se nachází ve španělské provincii Granada. Místní subtropické klima nabízí 320 slunečních dní v roce s průměrnou letní teplotou 25 stupňů. K nejznámějším letoviskům patří města Granada a Almuňecar, které svou polohou nabízejí jak krásné pláže a zátoky, tak i lyžování ve výšce 3000 m. n. m. Letoviska na pobřeží Costa Tropical mají neopakovatelnou architekturu, kde se kloubí vliv Féničanů, Římanů i Arabů, kteří postupně tuto oblast ovládali. La Alpujarra vyniká svými mandloněmi, kaštany a vinicemi lemujícími horské cesty, zasněženými vrcholky hor kontrastujícími s modří oblohy a zelení flóry, která mění své barvy podle ročního období. Pokud jste vyznavači romantiky, doporučujeme navštívit záliv La Harradura, který je obklopen skalisky a o soukromí tu není nouze.

Kam jinam ve Španělsku na dovolenou?

Costa Tropical není jedinou oblastí, kde se dá ve Španělsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Španělska i na následující místa: Andalusie, Costa Brava, Costa Calida, Costa de Almería, Costa de la Luz, Costa del Maresme, Costa del Sol, Costa Dorada.