-

Dovolená Costa Tropical

Almunecar (Almuñecar)

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Almunecar (Almuñecar) a sami se přesvědčte, proč je dovolená na Costa Tropicalu ve Španělsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Costa Tropical - informace

Pobřeží Costa Tropical se nachází ve španělské provincii Granada. Místní subtropické klima nabízí 320 slunečních dní v roce s průměrnou letní teplotou 25 stupňů. K nejznámějším letoviskům patří města Granada a Almuňecar, které svou polohou nabízejí jak krásné pláže a zátoky, tak i lyžování ve výšce 3000 m. n. m. Letoviska na pobřeží Costa Tropical mají neopakovatelnou architekturu, kde se kloubí vliv Féničanů, Římanů i Arabů, kteří postupně tuto oblast ovládali. La Alpujarra vyniká svými mandloněmi, kaštany a vinicemi lemujícími horské cesty, zasněženými vrcholky hor kontrastujícími s modří oblohy a zelení flóry, která mění své barvy podle ročního období. Pokud jste vyznavači romantiky, doporučujeme navštívit záliv La Harradura, který je obklopen skalisky a o soukromí tu není nouze.

Kam jinam ve Španělsku na dovolenou?

Costa Tropical není jedinou oblastí, kde se dá ve Španělsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Španělska i na následující místa: Costa Brava, Costa Calida, Costa de Almería, Costa de la Luz, Costa del Maresme, Costa del Sol, Costa Dorada.

Další sekce katalogu Costa Tropical

Dovolená se slevou na poslední chvíli na Costa Tropicalu, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Costa Tropical. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce na Costa Tropical jsou prezentovány v sekci Costa Tropical first minute.