-

Last minute Costa Tropical

Almunecar (Almuñecar)

Užijte si u moře v prázdninovém středisku Almunecar (Almuñecar) příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se na Costa Tropical ve Španělsku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Costa Tropical last minute - informace

Costa Tropical je součástí španělské provincie Granada, leží mezi Costa del Sol a Costa de Almeira. Zajímáte se o jedinečnou architekturu mnoha stylů na jednom místě ? Pokud ano, navštivte města Granada nebo Almuňecar. Krásné pobřeží Středozemního moře nabízí množství krásných zátok v subtropickém mikroklimatu a bohatou flóru s jedinečnou kombinací mangovníků, banánovníků a guave. Díky poloze místních letovisek lze jeden den strávit na surfu a druhý na lyžích v pohoří Sierra Nevada. Průměrná letní teplota je 25 stupňů, zimní teploty neklesají pod 18 st. La Alpujarra nabízí nádherné kontrasty vinic a kaštanových alejí s bílými zasněženými vrcholky hor. Uchvátí vás i výtečná andaluzská kuchyně.

Kam jinam ve Španělsku na last minute dovolenou?

Costa Tropical není jediným místem, kde se dá ve Španělsku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Španělska a ušetřit i na následující místa: Costa Brava, Costa Calida, Costa de Almería, Costa de la Luz, Costa del Maresme, Costa del Sol, Costa Dorada.

Další sekce katalogu Costa Tropical

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Costa Tropicalu je publikována v sekci dovolená Costa Tropical. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky na Costa Tropical jsou k nalezení v sekci Costa Tropical first minute.