-

Dovolená Bangkok

Bangkok

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Bangkok a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Bangkoku v Thajsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Bangkok - informace

Bangkok je 200 let staré hlavní město Thajska. Je obchodním, hospodářským, politickým, ale i kulturním a společenským centrem. Rychlé změny a rostoucí prosperita přináší městu vibrující život. V posledních letech byly uvedeny do provozu nové prvotřídní městské dálnice, které umožňují cestovatelům vyhnout se chaotickým situacím na městské dopravní síti. Turisté značně využívají dopravu malými rychlými a hlavně levnými čluny nebo klimatizovanými taxíky. Přes město protéká řeka Chao Phraya, na jejíž březích najdete ty nejluxusnější hotely v Bangkoku. Z nich nejvyhlášenější je The Oriental. Během dne poskytují v rušné metropoli klid více než tři stovky klášterů. Nejvýznamějším chrámem je Wat Phra Kaeo, ve kterém je umístěný Smaragdový Budha. Sousedí s Královským palácem. Na jejich prohlídku je dobré vyhradit si několik hodin.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Bangkok není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Khao Lak, Ko Samui, Krabi, Pattaya, Phuket.

Další sekce katalogu Bangkok

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Bangkoku jsou prezentovány v sekci Bangkok first minute.