-

Dovolená Bangkok

Bangkok

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Bangkok a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Bangkoku v Thajsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Bangkok - informace

Bangkok je 200 let staré hlavní město Thajska. Je obchodním, hospodářským, politickým, ale i kulturním a společenským centrem. Rychlé změny a rostoucí prosperita přináší městu vibrující život. V posledních letech byly uvedeny do provozu nové prvotřídní městské dálnice, které umožňují cestovatelům vyhnout se chaotickým situacím na městské dopravní síti. Turisté značně využívají dopravu malými rychlými a hlavně levnými čluny nebo klimatizovanými taxíky. Přes město protéká řeka Chao Phraya, na jejíž březích najdete ty nejluxusnější hotely v Bangkoku. Z nich nejvyhlášenější je The Oriental. Během dne poskytují v rušné metropoli klid více než tři stovky klášterů. Nejvýznamějším chrámem je Wat Phra Kaeo, ve kterém je umístěný Smaragdový Budha. Sousedí s Královským palácem. Na jejich prohlídku je dobré vyhradit si několik hodin.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Bangkok není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Khao Lak, Ko Chang, Ko Lanta, Ko Samui, Krabi, Pattaya, Phi Phi, Phuket.

Další sekce katalogu Bangkok

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Bangkoku jsou prezentovány v sekci Bangkok first minute.