-

Dovolená Thajsko letecky

Bangkok

Prožijte příjemnou dovolenou v Bangkoku a dokonale si odpočiňte na prohřátých plážích u moře v Thajsku tak, abyste byli po návratu opět plni energie a z dovolené se vrátili jen s těmi nejlepšími zážitky

Khao Lak

Pokud chcete, aby vaše dovolená byla plná slunce, moře, lenošení pod slunečníky na pláži a dalších příjemných aktivit, vydejte se letecky do Khao Laku v Thajsku, kde si svůj zasloužený čas odpočinku určitě užijete

Ko Samui

Nasedněte na letadlo a nechte se pohodlně a rychle dopravit na Ko Samui v Thajsku, kde si budete moci na břehu za zvuků šplouchajících vln bezezbytku užívat takovou letní dovolenou, jaká má dovolená u moře být

Pattaya

Letní dovolená, strávená v některém z hotelů nebo dalších ubytovacích zařízeních v Pattaye, pro vás určitě nebude zklamáním a na čas, strávený v Thajsku, budete zajisté vzpomínat jen v tom nejlepším

Phuket

Protože cestování letadlem je stále populárnější, nasedněte i vy na některé z letadel, mířících s turisty na Phuket v Thajsku a zjistěte, proč patří tato destinace k jedněm z nejoblíbenějších a dovolená je tu tak populární

Dovolená Thajsko - informace

Krajina úsměvů, kde se sny stávají skutečností. Není proto divu, že tato země získává každoročně různá ocenění v oblasti cestovního ruchu. Perfektní služby, dobrá infastruktura, nádherné moře, budhistické památky, vynikající jídlo a přátelští lidé jsou základními atributy této nádherné krajiny.

Dovolená Thajsko - fotografie

Thajsko je místo, kam se turisté rádi vracejí opakovaně. Každý tu najde to, co hledá. Objevíte kouzlo chrámů, panenských ostrovů s pohádkovými lagunami, džungle nebo tajemství podmořského světa. Samozřejmostí je vysoký komfort ubytování, velké možnosti atraktivního sporotvního vyžití (rafting, golf, horolezectví..) i pestrý noční život. Je tu 2700 km pláží, stovky ostrovů, 80 národních parků a rezervací a několik památek zapsaných v seznamu UNESCO. Království, v minulosti nazývané Siam, si udrželo po staletí nezávislost a návštěvníci jsou zde vítáni s otevřenou náručí.

Doplňující informace k dovolené v Thajsku

Když se řekne Thajsko, většinou se každému vybaví jedno slovo a tím je exotika. Tato země plná nejrozmanitějších zelených ostrovů, láká stále více turistů k jejímu prozkoumání. Nádherné a čisté pláže, kontrastují se skalami, a když si ještě přimyslíte výtečnou thajskou kuchyni, nápad na letní dovolenou je na světě.

Thajsko nabízí každému něco. Můžete zde jen tak ležet na plážích a vychutnávat si šumění mořských vln, nechat se hýčkat ve velkolepých hotelích, poznávat zdejší úchvatnou přírodu a nebo se ponořit do hlubin místních vod a prozkoumat podvodní svět. Thajci jsou velmi srdeční lidé a zcela určitě vás překvapí nejen svojí pohostinností, ale i zvyky.

Počasí v Thajsku je spíše tropické. Nejchladnější měsíce jsou od listopadu do března, kdy se teploty pohybují okolo 30 stupňů a v tomto období sem jezdí nejvíce turistů. Výjimku tvoří některé thajské ostrovy jako Ko Panghan, Ko Samui a Ko Tao kde je turistický ruch od dubna do října.

Pokud přemýšlíte o této exotické zemi jako o místě vaší příští dovolené, ale nejste si jisti, které místo bude to pravé, můžete se nechat inspirovat webem, který se na Thajsko zaměřuje. Získáte zde spoustu cenných rad a informací před vaší cestou.

Všude přítomné buddhistické učení, dělá z Thajska také oblíbené místo pro poznávací zájezdy. Návštěva buddhistických chrámů metropole Bangkok je pro všechny návštěvníky nezapomenutelným zážitkem. Pokud tedy toužíte poznat co nejvíce z této rozmanité země, bude pro vás volba poznávacího zájezdu to pravé.

Další sekce katalogu Thajsko

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Thajsku, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Thajsko. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Thajska jsou prezentovány v sekci Thajsko first minute.